Kliknij i rozlicz PIT za darmo!

program do pit - darmowy

Miło nam poinformować  wszystkich przyjaciół, że nasza kochana wykładowczyni Agnieszka Wilczyńska,  najmłodsza Pani profesor Fundacji ?Przyjaciele?, rozpoczęła nagrania do swojej pierwszej solowej płyty pt. „Siła przebicia?. Ta utrzymana  w jazzowym klimacie płyta , zawierać  będzie 14 nowych  utworów  wybitnych polskich kompozytorów: Włodzimierza Nahornego, Andrzeja Jagodzińskiego, Jerzego ?Dudusia?  Matuszkiewicza, Włodzimierza Korcza i Jerzego Derfla.
Teksty do wszystkich kompozycji napisał Wojciech Młynarski.  Aranżacje utworów  artystka powierzyła  dwóm wspaniałym muzykom  i aranżerom- Andrzejowi Jagodzińskiemu i Michałowi Tokajowi.

Jednocześnie informujemy, że nasza Agnieszka została Ambasadorem rodzinnego Miasta Szczecina.
Cieszymy się, że Miasto Szczecin współfinansuje nagranie tej  długo oczekiwanej płyty.

Agnieszko, jesteśmy z Tobą i mocno trzymamy kciuki!!!

Ponieważ prawdziwi artyści nie maja czasu na prowadzenie własnej strony internetowej przypominamy wszystkim –
Agnieszka Wilczyńska uznawana jest za jedną z najlepszych wokalistek jazzowych w Polsce. M
a na swoim koncie dwie Złote Płyty. Od lat zapraszana jest do współpracy przez najlepszych muzyków jazzowych w Polsce. Wystąpiła w dwóch najbardziej prestiżowych salach koncertowych- w Chicago w Symphony Hall i w Nowym Jorku w Carnegie Hall.

Równolegle z działalnością artystyczną, z dużym powodzeniem, realizuje się  na płaszczyźnie pedagogicznej. Prowadzi warsztaty wokalne dla  dorosłych i młodzieży.

Od 1998  była wykładowcą śpiewu na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Katowicach oraz  w Fundacji działającej przy Zespole Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

W tym roku rozpoczęła pracę na Wydziale Jazzu w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im F. Chopina w Warszawie, jako wykładowca śpiewu.

program do pit - darmowy
Rozlicz PIT programem on-line

opp1proc

OPPok.indd

Fundacja "Przyjaciele" jest to Otganizacja Pożytku Publicznego i jest uprawniona do otrzymywania 1% podatku.

 1procent

Zapamiętaj nasz KRS: 0000143890

 

Jesteśmy w ngo.pl

logo ngo.pl