Kliknij i rozlicz PIT za darmo!

program do pit - darmowy

Od dziś będziemy przedstawiać i przybliżać sylwetki naszych przyjaciół także z innej – tej „nie śpiewającej” strony.

Myślę , że zaciekawi Was ich zwykła codzienność. Spróbujemy pokazać gdzie szukają motywacji do swoich działań, co ich cieszy , co daje satysfakcję, co denerwuje, wkurza i smuci.

Choć prezentowana jako ostatnia w tym roku – stoi zawsze w pierwszym szeregu. Uśmiechnięta, zadowolona , radosna (nawet jeśli powodów brak…) i pełna poświęcenia. Kobieta pracująca, żona, matka karmiąca… a zresztą sami przeczytajcie – MARTA TYLKOWSKA.

W drodze do Czaplinka

Witajcie moi Drodzy Przyjaciele.

 

Odzywam się ponownie po przerwie i z przyjemnością wspominam nasz wspólny czas letni w Czaplinku. Za oknem szaro i dość ponuro, ale nie dopadła nas zimowa chandra. Dzieciaki wypełniają nam czas w stu  procentach. Mamy dość trosk i obowiązków jednak najwięcej radości. Miłosz już nam ucieka raczkując lub stojąc w łóżeczku, nagle puszcza szczebelki i leci w dół. Dodatkowo ząbkuje – wiec głównie jest noszony … Jeremiasz dzielnie spisuje się w nowym przedszkolu chociaż mamy za sobą pierwsza bojkę z kolegą…

Każdy mój dzień w ciągłym biegu, doba zaczyna się o 6.30 a kończy o 23.

Głowa sama tuli się do poduszki. W przerwach pomiędzy karmieniem, usypianiem i gotowaniem przyjmuję pacjentów w moim wyczekanym, pięknym gabinecie. Remont, o którym  wcześniej wspominałam niby się zakończył, ale jeszcze mamy parę  niedociągnięć. Czekamy na kanapę, drzwi i może kiedyś powiesimy lampę…


Jednak nie narzekamy na brak humoru. Dzieciaki dostarczają mnóstwo  pozytywnych emocji. Cieszy nas również perspektywa nadchodzących świat.

Wszyscy niecierpliwie czekamy na Świętego Mikołaja, szczególnie Jeremiasz, który martwi się jak staruszek przeciśnie przez komin z tym ogromnym workiem prezentów.

Dwaj braicszkowie

Starszy i młodszy brat w swoim pokoiku

Jeremiasz na plaży w Czaplinku


Z okazji nadchodzących świat Bożego Narodzenia składamy Wam najlepsze  życzenia. Mamy nadzieję, że spotkamy się
w Nowym Roku w poszerzonym gronie  o akantowego  (czyt. Rossowego) Kacperka.

Buziaki, uściski, pozdrowienia Marta, Sebastian i dzieciaki

program do pit - darmowy
Rozlicz PIT programem on-line

opp1proc

OPPok.indd

Fundacja "Przyjaciele" jest to Otganizacja Pożytku Publicznego i jest uprawniona do otrzymywania 1% podatku.

 1procent

Zapamiętaj nasz KRS: 0000143890

 

Jesteśmy w ngo.pl

logo ngo.pl