Kliknij i rozlicz PIT za darmo!

program do pit - darmowy

Od dziś będziemy przedstawiać i przybliżać sylwetki naszych przyjaciół także z innej – tej „nie śpiewającej” strony.

Myślę , że zaciekawi Was ich zwykła codzienność. Spróbujemy pokazać gdzie szukają motywacji do swoich działań, co ich cieszy , co daje satysfakcję, co denerwuje, wkurza i smuci.

Dzisiaj dowiemy się co słychać u naszego Przemka Cackowskiego, któremu życie bardzo, bardzo nadwyrężyło zdrowie… oraz u najbardziej optymistycznej, zawsze uśmiechniętej i najczęściej zadowolonej z życia i ludzi Moniki Czerczak.

PRZEMYSŁAW CACKOWSKI

„ …Jeszcze trwam na posterunku, ale czasem łatwo nie jest … W wakacje zrobiło się mnie trochę mniej , bo ci w białych uniformach odrąbali mi dwa palce u nogi , ale najbardziej wnerwiają mnie te dializy, bo to jednak uziemia w jednym miejscu i ciężko zaplanować nawet weekend poza Grudziądzem.

Ostatnio mam jakieś jazdy emocjonalne na skutek zawiedzionej miłości i mej nie rozumianej duszy romantyka… ale to pierdoły!:

Muzycznie działam! Trwają zaawansowane prace nad płytą, która mam nadzieję, ukaże się

w styczniu/lutym. Lada moment wyjdzie płyta Sławka Wierzcholskiego, na której też się udzielam. Kilka koncertów jeszcze mnie czeka m.in. ze Zbigniewem Górnym .

MONIKA CZERCZAK

Zabrzmi to dzisiaj zdecydowanie w tonacji molowej…

Ten  cały rok mogę nazwać porażką. Miał być pełen zmian, natomiast jest pełen niewypałów…
Miała być przeprowadzka, studia… Ale zawiedli ludzie, instytucje, miejsca, zdrowie. Zawiodłam się na przyjaciołach, pożegnałam niedawno kolejną osobę z rodziny, nie przedłużyli mi umowy w pracy, zaś z poprzednim pracodawcą nie mogę się dogadać. Szwankuje mi nowy sprzęt (komputer), a i urzędy męczą o różne dokumenty, których sama nie jestem w stanie sobie wystawić, zaś Ci, do których to zadanie należy, nie odbierają ode mnie telefonów. Pieniądze się rozchodzą, marzenia sypią…Nawet moje pasję wyjątkowo umilkły. Po raz pierwszy nie miałam żadnych koncertów, na tandem wsiadłam tylko 2 razy, bo zabrakło pilotów na przednie siodełko… Jednym słowem PORAŻKA. Bardzo często mam problemy z zasypianiem, a wtedy przychodzą na człowieka najczarniejsze myśli, wtedy pamięta się tylko o tym, co nam nie wyszło, kto nas zawiódł i kogo my rozczarowaliśmy. A w tym roku takich nocy mam za sobą wiele… Bardzo liczę na to, że to jedyny taki czas, który pokrywają same czarne i szare plamy.

Jutro z pewnością zaświeci słońce…”

program do pit - darmowy
Rozlicz PIT programem on-line

opp1proc

OPPok.indd

Fundacja "Przyjaciele" jest to Otganizacja Pożytku Publicznego i jest uprawniona do otrzymywania 1% podatku.

 1procent

Zapamiętaj nasz KRS: 0000143890

 

Jesteśmy w ngo.pl

logo ngo.pl