Kliknij i rozlicz PIT za darmo!

program do pit - darmowy

Kochani!

Właśnie zakończyliśmy kolejne i – ze smutkiem muszę to przyznać, być może ostatnie warsztaty wokalne. Czaplinek przywitał nas bardzo gorąco, później zaś chyba rzeczywiście z żalu zalał nas potokiem deszczowych łez.

Tym razem koncert przyjaciół był wstępem do warsztatów i jednocześnie zakończeniem Dni Czaplinka.

Na scenie zaśpiewały Iza Fabisiak, która rozruszała całe towarzystwo, a występować jako pierwsza to zawsze najtrudniejsze wyzwanie (jednak dla naszej zdolnej Izy to przecież drobiazg ;)

Następnie Anna Rossa oczarowała i wzruszyła wszystkich utworami własnego autorstwa. Po niej na scenę wpadł wulkan energii, czyli Agnieszka Chrząstek! Jak zwykle nie omieszkała porwać do tańca mężczyznę, wyłowionego spośród widowni :)

Monika Czerczak w tym roku podjęła się nowej roli, czytając wiersze znanego wam już naszego poety Dariusza Piotrowskiego :)

Marta Tylkowska towarzyszyła nam tym razem duchowo, ponieważ została po raz kolejny mamą i maleńki Miłoszek o tej porze pragnął już tylko spać.

Koncert poprowadziła wspaniała Maja Konarska, która w czasie warsztatów prowadziła także zajęcia terapeutyczne.

Przygotowania do występów – naukę emisji głosu, wymowy i interpretacji – prowadziła nasza kochana pedagog, wokalistka jazzowa Agnieszka Wilczyńska! W tym roku dołączyła do nas jej siostra Asia oraz młodziutka Ida, wspierały nas jako wolontariuszki. Ogromnie dziękujemy za zaangażowanie!

Jednak nie tylko wokalne talenty gościliśmy w Czaplinku! Justyna Margielewska ujawniła nam w tym roku swoje zdolności! Nie dość, że pięknie rysuje, to jeszcze na zamówienie! Nie ma dla niej postaci bajkowej czy innego zadania, którego by nie wykonała !

W kilka minut tworzyła kolorowanki dla dzieci odwiedzające stoisko naszej Fundacji, malowała na szkle, drewnie a nawet na twarzach, oczywiście odpowiednimi farbami. Udekorowała też szkatułkę – prezent – dla naszej pary Ani i Łukasza, którzy wraz z nami świętowali swoją czwartą rocznicę poznania.

Wśród uczestników panowała jak zwykle ciepła, przyjacielska wręcz rodzinna atmosfera. Poczucie humoru nikogo nie opuszczało, tak podczas zajęć, wspólnych rozśpiewanek jak i wieczorów ;)

Co tam dla nas deszcz! Jesteśmy dowodem na to, że przyjaciele w czasie deszczu się nie nudzą! :)

Bardzo chcielibyśmy spotkać się w przyszłym roku ,organizować warsztaty jeszcze przez wiele, wiele lat. by szlifować przeróżne talenty naszych podopiecznych!

 

Niektórzy wpadli na pomysł, by przelewać regularnie, co miesiąc kilka złotych na konto Fundacji . Chyba niezły pomysł !?
Jeśli myślicie tak samo, będziemy wdzięczni:)
oto dane:

KRS 0000143890

Bank Millenium
nr rachunku

89 1160 2202 0000 0003 3153 8315

Fundacja Przyjaciele

ul. Gubinowska 20

02-956 Warszawa

Napisała: wokalistka, recytatorka i administrator strony facebook Fundacji

Monika Czerczak

program do pit - darmowy
Rozlicz PIT programem on-line

opp1proc

OPPok.indd

Fundacja "Przyjaciele" jest to Otganizacja Pożytku Publicznego i jest uprawniona do otrzymywania 1% podatku.

 1procent

Zapamiętaj nasz KRS: 0000143890

 

Jesteśmy w ngo.pl

logo ngo.pl