Kliknij i rozlicz PIT za darmo!

program do pit - darmowy

Na przełomie lipca i sierpnia 2017 r. odbyła się kolejna edycja warsztatów wokalnych, realizowanych przez naszą Fundację. Tygodniowe warsztaty Fundacji „Przyjaciele” odbyły się już po raz drugi w malowniczym Czaplinku. Uczestniczyło w nich dziewięcioro naszych podopiecznych artystów z dysfunkcjami fizycznymi oraz tak jak w ubiegłym roku zaproszona osoba z Czaplinka .

Od kilku lat do współpracy przy tym przedsięwzięciu „Przyjaciele” zapraszają dąbrowską Fundację „Wygrajmy Razem”. Sierpniowe warsztaty pod hasłem „wyGrajmy Razem z Przyjaciółmi, były jak zwykle świetną okazją do zdobycia nowych umiejętności i nowych doświadczeń.

Zajęcia w zakresie emisji głosu, artykulacji, interpretacji tekstów piosenek, czy doboru odpowiedniego dla siebie repertuaru, prowadziły związane od lat z naszą Fundacją panie – Jolanta Banak i Agnieszka Wilczyńska .

Naszymi partnerami byli :

– Czaplinecki Ośrodek Kultury, którego dyrektor Marcin Naruszewicz włączył nasz koncert finałowy w kalendarz czaplineckich, wakacyjnych imprez artystycznych.

– Hotel „Elekt, który gościł wszystkich uczestników, wykładowców oraz wolontariuszy oraz

– Bar Ranczo, którego właściciele zaprosili wszystkich uczestników na po koncertowy, pożegnalny poczęstunek.

Warsztaty zakończył koncert „Nad niemoc wzleć, który odbył się 5 sierpnia w Amfiteatrze w Czaplinku. Wystąpili w nim wszyscy uczestnicy warsztatów, a uświetniła go jedna z najlepszych wokalistek jazzowych Agnieszka Wilczyńska. Gospodarzem koncertu był Maciej Orłoś, który zaprosił do współprowadzenia aktorkę Jolantę Banak.

Nasz projekt Honorowym Patronatem objął burmistrz Czaplinka pan Adam Kośmider.

program do pit - darmowy
Rozlicz PIT programem on-line

opp1proc

OPPok.indd

Fundacja "Przyjaciele" jest to Otganizacja Pożytku Publicznego i jest uprawniona do otrzymywania 1% podatku.

 1procent

Zapamiętaj nasz KRS: 0000143890

 

Jesteśmy w ngo.pl

logo ngo.pl