Kliknij i rozlicz PIT za darmo!

program do pit - darmowy

Fundacja „Przyjaciele” jest Partnerem prestiżowego, artystycznego projektu pod hasłem „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko” realizowanego przez Fundację „Wygrajmy Razem” z Dąbrowy Górniczej.

W tym roku w ramach tego przedsięwzięcia odbędą się dwa koncerty: „Muzyczne przeboje filmowe” w Pałacu Kultury Zagłębia (18.11.2017) i „Razem Łatwiej” w Klubie VILLA MODA (19.11.207). Do projektu zostali zaproszeni artyści wspierani przez Fundację „Przyjaciele”, aby móc zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed dąbrowską publicznością. Na deskach Pałacu Kultury Zagłębia wystąpią między innymi: Anna Rossa, Katarzyna Nowak, Anna Wereszczyńska, Dariusz Buczek, Wojciech Ławnikowicz, Michał Wiśniewski, a w Klubie Villa Moda: Iwona Zięba, Karolina Żelichowska, Łukasz Baruch, Przemek Cackowski, Grzegorz Dowgiałło i Mariusz Trzeciak jako grupa wokalna „Mezalians Art”. Większość z wymienionych wokalistów brała udział we wcześniejszych edycjach warsztatów wokalnych w Czaplinku oraz w Powsinie, a to oznacza, że zapraszani do tej inicjatywy pasjonaci muzyki, dbają o swoją edukację i gwarantują wysoki poziom artystyczny interpretowanych przez siebie utworów muzycznych.

Fundacja „Przyjaciele” wspiera inicjatywy, które przyczyniają się do rozwoju artystycznego osób niepełnosprawnych, dlatego też rekomenduje takie projekty jak „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko” i zaprasza na nie, wspieranych przez siebie twórców. Do zobaczenia i usłyszenia w Dąbrowie Górniczej!

program do pit - darmowy
Rozlicz PIT programem on-line

opp1proc

OPPok.indd

Fundacja "Przyjaciele" jest to Otganizacja Pożytku Publicznego i jest uprawniona do otrzymywania 1% podatku.

 1procent

Zapamiętaj nasz KRS: 0000143890

 

Jesteśmy w ngo.pl

logo ngo.pl